אודות

אודות דיו אקספרס – מי אנחנו ?

דיו אקספרס מתמחה ביבוא, שיווק והפצה של חומרים מתכלים לתחום המדפסות, פקסים, פקסימיליות, פלוטרים ומכשירים משולבים בכל הטכנולוגיות הקיימות. כל מוצרי המותג עומדים בתקנים המחמירים ביותר ונבדקו ע"י אנשי מקצוע בבקרת איכות קפדנית לפני שהם נארזים ומשווקים ללקוח. מוצרי דיו אקספרס נמכרים ללקוחות עסקיים כמו גם ללקוחות פרטיים ואנו משתדלים בכל מכירה לתת לכם, הלקוחות, מוצר איכותי במחיר הנמוך ביותר שניתן.
דיו אקספרס הינו מותג המשווק על ידי חברת דיוסנטר בע"מ . דיו אקספרס משקיעה רבות בכל נושא השירות ללקוחותיה ומקפידה ככל שניתן לספק את מוצריה תוך שימת דגש על איכות המוצרים, מהירות האספקה והעמידה בזמנים.

כל מוצרי דיו אקספרס נארזים היטב ונשלחים לבית הלקוח או למשרד במהירות האפשרית על מנת לאפשר שימוש רציף במדפסת הנחוצה לעבודה משרדית. באתרינו תוכלו למצוא מידע מלא אודות דיו אקספרס וגם אודות כל המוצרים המשווקים באתר ולבצע התאמה של דיו או טונר למדפסת שלכם באמצעות מנגנון החיפוש באתר וגם מעבר בין קטגוריות האתר. אנו משתדלים לייעל את השימוש באתר עבורכם בכל הזדמנות ובנוסף, אנו שמחים לעמוד לשירותכם גם באמצעים מקובלים נוספים כגון טלפון ומייל.

 

 

דיו למדפסת הזרקת דיו באתר דיו אקספרס

באתר דיו אקספרס ניתן למצוא מגוון מוצרים לעולם הדפוס כגון דיו למדפסת למגוון מדפסות נפוצות בישראל.

הקטגוריה המובילה ביותר באתר הינה  דיו למדפסת HP וללא ספק HP היא אחת מיצרניות המדפסות הפופולריות.

הדגמים הנפוצים ביותר של דיו למדפסת HP הם דיו למדפסת hp 652 , דיו למדפסת hp 903xl , דיו למדפסת  hp 123 , דיו למדפסת hp 901 , דיו למדפסת hp 650 .

באתר תוכלו למצוא גם דיו למדפסות הזרקת דיו מסוגים שונים נוספים כגון דיו למדפסת קנון כמו למשל  דיו למדפסת canon mx495 ודיו למדפסת קנון mx395

דיו למדפסת ברדר  מסוגים brother mfc-j480dw דיו וגם דיו למדפסת ברדר mfc-j470dw .

 

 

טונר למדפסת לייזר באתר דיו אקספרס

במגוון המוצרים של דיו אקספרס ניתן למצוא גם טונר למדפסת לייזר למדפסות שונות.

טונר למדפסת ברדר מסוגים טונר למדפסת ברדר 2700 ו טונר למדפסת ברדר 7360

טונר למדפסת סמסונג מסוגים טונר למדפסת סמסונג 3870 וגם טונר למדפסת סמסונג 2620

טונר למדפסת פנטום מסוג pantum p2500w טונר

טונר למדפסת זירוקס מסוגים 106r02773 וגם 106r02778 .

 

 

מוצרי תלת מימד מבית פולארויד Polaroid באתר דיו אקספרס

דיו אקספרס משווקת מוצרים חדישים ומודרניים בעולם הדפוס כגון מוצרי תלת מימד מבית פולארויד Polaroid, בין מוצרי פולארויד Polaroid באתר דיו אקספרס ניתן למצוא :

 

Polaroid PLAY Smart 3D Printerזוהי מדפסת תלת מימד המתאימה בעיקר לשימוש ביתי ומשרדי , המדפסת הינה מדפסת 3D מומלצת המתאימה גם למשתמשים מתחילים.

 

עט תלת מימד ממספר דגמים :

Polaroid 3d Play Pen – עט 3D המגיע עם 4 סלילים מתנה

Polaroid Root Play 3d Pen – עט 3D המאפשר יצירה בעץ .

 

כל מוצרי התלת מימד מבית פולארויד Polaroid עובדים עם חומר גלם למדפסת תלת מימד ולעט – בדרך כלל חומר הגלם הוא גליל PLA המגיע במספר דגמים וצבעים שגם אותו ניתן לרכוש בדיו אקספרס.

 

 

אודות דיו אקספרס

 

קנייה מהנה.

מוצרים בעגלה הקניות
0