איך לצייר בתלת מימד

האפשרות לצייר דגם פיזי נשמעה לא הגיונית עד לפני כמה שנים. הציורים התלת מימדיים היו נראים רק בסרטים, וכל הנושא היה נראה עתידני מדי. עם זאת, כיום, עם הפריצה של ההדפסות התלת מימדיות לשוק הישראלי, אפשר למצוא עטים תלת מימדיים שמאפשרים בדיוק את הפעולה הזו. עבודה עם עט תלת מימד היא עבודה מיוחדת, שמאפשרת לאנשים לצייר "באוויר" ולקבל, באמצעות מערכת משוכללת, תוצר מוגמר פיזי. הרבה אנשים חושבים שהדפסה תלת מימדית מתאפשרת רק בזכות מדפסת תלת מימד רגילה, אך חשוב להכיר גם את נושא העטים.

עט תלת מימד הוא עט שעובד עם חומרים מיוחדים שמתקשים במהרה ויוצרים איור פיזי ומוחשי. השאלה שעולה רבות היא איך לצייר בתלת מימד בצורה טובה, והתשובה היא בעזרת הבנת הנושא, קניית 3D Pen ברמה גבוהה וכמובן – התנסות ואימון על מנת להשתפר. עם הטכנולוגיה של היום, ניתן לייצר דגמים מכל מיני סוגים, כולל אלמנטים לבית, חלקי חילוף, צעצועים, רהיטים ואלמנטים שונים לבית ולמשרד. האפשרויות הן בלתי נגמרות, ומעבר לפן הפרקטי, העטים מאפשרים גם זמן יצירה משפחתי למבוגרים ולילדים ומעבר לכך – מאפשרים לאמנים לייצר אלמנטים מרשימים ולמכור אותם בחנויות או ברשת.

יצירה חופשית

לשאלה איך לצייר בתלת מימד יש, כאמור, הרבה תשובות. לא כל אחד מצליח להשתלט על הנושא מיד, אך עם זאת, אין כל ספק שהעטים יהפכו למוצרים שנמצאים בכל בית, וכל אחד יוכל לייצר בעצמו בקלות ובמהירות, לאחר "סטאז'" קצר. קניית מדפסת תלת מימד תאפשר לכם ליצור דגמים בצורה מבוקרת ומתוכננת, בעוד ציור עם 3D Pen מאפשר לכם להיות חופשיים יותר עם היצירות שלכם, וללכת על דגמים פריסטייל, שקשה מאוד לייצר עם מדפסות תלת מימדיות קלאסיות.

מוצרי תלת מימד מבית Polaroid

באתר דיו אקספרס תוכלו למצוא מוצרי תלת מימד מבית Polaroid הכוללים גם מדפסת תלת מימד , עט 3D במספר דגמים , חומר גלם למדפסת תלת מימד , מילוי לעט תלת מימד ועוד . כנסו לאתר לפרטים נוספים ומבצעים.

 

איך לצייר בתלת מימד
איך לצייר בתלת מימד באמצעות עט תלת מימד Polaroid 3D Pen ?

 

ראו גם : דיו למדפסת hp

מוצרים בעגלה הקניות
0