דיו בזול

מחפשים דיו בזול ? הזמינו דיו בזול במשלוח מהיר בדיו אקספרס .

 

דיו למדפסת ברדר Brother
דיו למדפסת ברדר
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת קנון
דיו למדפסת קנון

 

 

 

 

עלויות תחזוקה של ציוד משרדי זה לא משהו שצריך לזלזל בו. הציוד יכול להגיע לאלפי שקלים בחודש ולהשפיע באופן ישיר על הרווחים של המשרד. חשוב להיות שקולים עם הזמנת הציוד ולראות איפה אפשר להשיג את העסקאות הטובות ביותר. אחת מההוצאות הגדולות ביותר בתוך משרד קשורה למדפסת, שכן מדובר במכשיר שנמצא בשימוש כמעט בלתי פוסק. המדפסות עדיין רלוונטיות מתמיד, וזאת למרות המעבר לעולם דיגיטלי, משום שיש עדיין צורך גדול בעותקים קשיחים, במיוחד כשצריך להדפיס מסמכים חשובים, שרטוטים, איורים ועוד. לכן, חשוב למצוא מקום שמספק דיו בזול ושאר מוצרי הדפסה במחירים נוחים והגיוניים.

עבודת מדפסת אופטימלית

באתר דיו אקספרס אפשר למצוא מגוון עצום של מוצרים, כולל דיו בזול למדפסת, ולהוריד באופן משמעותי את עלויות התחזוקה של המדפסת המורכבות בעיקר מדיו למדפסת. בדיו אקספרס עובדים עם המוצרים האיכותיים ביותר בשוק ההדפסה, אך יודעים לספק מחירים נוחים, לבטח עבור עסקים או אנשים פרטיים שמזמינים כמויות גדולות של מוצרים באופן שוטף. בדיו אקספרס מציעים את המדפסות האיכותיות ביותר בשוק, כולל המוצרים המשלימים שלהם, כולל טונרים, ראשי דיו ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא בדיו אקספרס מדפסות מתקדמות שכוללות סורקים, מכונות שכפול ופקסים, וכן את המוצרים המשלימים שיעזרו גם להן לעבוד בצורה האופטימלית ובהתאם ללחץ בעבודה. בדיו אקספרס למעשה מספקים מעטפת נכונה של שירותים עבור כל מי שרוצה לרכוש מדפסת טובה ולתפעל אותה בצורה מושלמת.

לב ליבו של המשרד

מקומות עבודה רבים תלויים בצורה משמעותית מאוד במדפסות שלהם. לרוב, מדובר בלב ליבו של המשרד, כאשר הרבה מאוד אנשים מחוברים למדפסת בחיבור אלחוטי, ומבצעים בה לא רק הדפסות, אלא גם סריקות, שכפולים ופקסים, ובסופו של דבר, יוצא שהיא למעשה המקום אליו כולם מתרכזים במשך מרבית שעות היום. לכן, חשוב להשקיע במדפסת, ולקנות מדפסת איכותית, ומעבר לכך, לדאוג לצרכים שלה בכל על. בדיו אקספרס יודעים לספק את כל הציוד הנדרש, ובמחירים הנכונים, כולל דיו בזול למדפסות של החברות האיכותיות ביותר בשוק. מעטפת השירותים של דיו אקספרס היא מושלמת, כאשר היא מציגה אתר איכותי, נוח לשימוש ואינפורמטיבי למען הלקוחות שלה.

אונליין ואופליין

באתר דיו אקספרס מציעים ממשק נוח, הסברים על כל המוצרים, מידע על החברה, גישה נוחה לשירות הלקוחות, וכמובן אפשרות להזמין את המוצרים למשרד או לבית, או לבוא ולקחת אותם ממשרדי דיו אקספרס בתל אביב. העדיפות היא כמובן להזמין און ליין, ללא כל סוג של בעיה, ולקבל את המוצרים עד המפתן באמצעות מערך המשלוחים האיכותי של דיו אקספרס, שעובד בכל הארץ. כאשר עובדים נכון בצורה מקוונת, אפשר לדאוג לכל המוצרים, ואף לייצר מצב בו יש רזרבות במחסנים, על מנת ששטף העבודה לא ייפגע. אם המקרה הוא דחוף יותר, אפשר להגיע עד למשרדים ולקחת את המוצרים ללא כל עיכוב.

ההווה והעתיד של עולם ההדפסה

בדיו אקספרס מציעים מוצרים כמו דיו למדפסת HP  דיו למדפסת hp 652 , דיו למדפסת hp 903xl , דיו למדפסת hp 123 ודגמים מובילים נוספים. בנוסף, בחברה מציעים גם דיו למדפסת ברדר מסוג brother mfc-j480dw דיו  , דיו למדפסת ברדר mfc-j470dw ועוד מספר רב של מוצרים משלימים שמסייעים לשמור על המדפסות איכותיות לאורך זמן. המטרה היא לקבל הדפסות ברמה גבוהה לאורך זמן, ללא דהייה של דיו, ובדיו אקספרס עושים את המירב כדי לספק זאת. מעבר למוצרים המסורתיים של המדפסות המקובלות, בדיו אקספרס תמצאו גם עט תלת מימד מתקדם וחדשני, לצד מדפסת תלת מימד איכותית של חברת פולארויד Polaroid , שלוקחת את המשתמשים אל עבר העתיד של עולם ההדפסה.

שטף העבודה במשרד

בעיות הדפסה יכולות לגרום לעיכובים משמעותיים בתקינות העבודה. כאשר העובדים לא יכולים להדפיס, הם לא מצליחים לקדם תהליכים, במה שמבזבז להם זמן, וכתוצאה מכך, מבזבז גם כסף עבור העסק. מדפסת מקולקלת או גרוע מכך, כזו שאין לה את כל הכלים כדי לעבוד בצורה אידיאלית, היא תקלה גדולה עבור עסק מכל סוג. בין אם מדובר במדפסת שולחנית קטנה של אדם שעובד מהבית, ועד למדפסת גדולה שמשרתת משרד שלם, יש לדאוג לכל הצרכים שלה ולראות שהיא עושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר. בדיו אקספרס מעניקים את המעטפת הנכונה ביותר של שירותים, ומספקים ללקוחות את השקט הנפשי בנוגע לטיפול השוטף במדפסות.

מחירים נוחים

דיו אקספרס עוסקת בהווה ובעתיד של עולם ההדפסה, עם מוצרים איכותיים וכאלה שעומדים בתקנים המחמירים ביותר מבחינת איכות. באתר עושים את המירב כדי לספק ללקוחות את הצרכים שלהם ללא דיחוי, ומתפעלים מערך משלוחים איכותי, שמגיע לכל הארץ, אך שם דגש מרכזי על מקומות על מקבץ גדול של עסקים, כמו הערים המרכזיות בגוש דן דוגמת תל אביב, חולון וראשון לציון. המדפסות המסורתיות לא הולכות לשום מקום בשנים הקרובות וגם הפופולאריות הצפויה של ההדפסה התלת מימדית לא תשנה את זה. בדיו אקספרס הקימו בית אחד שמאחד בין כל האלמנטים השונים של עולם ההדפסה, וביחד עם שירות יוצא דופן ומחירים זולים, נותנים את המענה הטוב ביותר בישראל. כאשר מחפשים אחר דיו בזול או ראשי דיו איכותיים, בדיו אקספרס יודעים לתת את האיכות הטובה ביותר, אשר מאפשרת למשרדים ולאנשים פרטיים להתנהל בצורה נוחה בכל הנוגע לצרכי ההדפסה שלהם.

 

דיו בזול

 

ראו גם : טונר למדפסת סמסונג

מוצרים בעגלה הקניות
0