דיו למדפסות

דיו למדפסות באתר דיו אקספרס – בחרו יצרן והזמינו בקלות דיו במשלוח מהיר .

 

דיו למדפסת ברדר Brother
דיו למדפסת ברדר
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת קנון
דיו למדפסת קנון

 

 

 

 

השימוש של משרדים במדפסות הוא רחב מאוד, כאשר לרוב, יש כמה מדפסות בגדלים שונים, המשמשים את כולם, משימוש יחיד, ועד מדפסת גדולה המשמשת גם כסורק, פקס ומכונת שכפול. העותקים הקשיחים הם עדיין רלוונטיים כיום בכל מקום, כאשר הם באים לידי שימוש בעיקר במסמכים גדולים וחשובים, עליהם גם צריכים לחתום. העובדה כי הרבה אנשים משתמשים באימיילים וברשתות החברתיות, לא אומרת שלא צריך דיו למדפסות על מנת לספק לאנשים להדפיס בצורה איכותית וללא מריחות או דהייה של הדיו. התחזוקה של המדפסות היא חשובה ביותר, וככל שיש יותר מדפסות בשימוש, צריך למצוא מקום טוב לעבוד מולו, אשר יספק להם את כל מה שהן צריכות, ובצורה יעילה.

איכות מוצרים ברמה הגבוהה ביותר

מדפסות עובדות כיום בצורה די אינטנסיבית, ומעבר לשילובים עם פקסים ומכונות שכפול, הן מדפיסות לא רק מסמכים, אלא גם שרטוטים ואיורים, ובאות לידי שימוש בצורות מאוד מגוונות. לכן, הן נוטות לאגור יותר בלאי, ויש צורך גם במדפסת איכותית, וגם בתחזוקה שוטפת. אתר דיו אקספרס מסוגל לענות על כל צרכי ההדפסה של כל לקוח בצורה הטובה ביותר. זה מתחיל עם מדפסות, וממשיך למוצרי הלוואי כמו דיו למדפסת , טונרים, ראשי דיו, סלילים וכמובן דיו למדפסות הטובות ביותר שיש. בדיו אקספרס עומדים על איכות ומספקים רק מוצרים שעברו את תקני האיכות המחמירים ביותר, וזאת כדי לתת ללקוחות את המענה הנכון ביותר מבחינתם.

אתר ייעודי ומרשים

מעטפת השירותים של דיו אקספרס מתחילה עם אתר ייעודי ומרשים, שמאפשר לבצע הזמנות און ליין בקליק. האתר כולל ממשק נוח, הוא קריא ונעים לעין, והוא אינפורמטיבי מאוד מבחינת המידע שהוא מעניק על המוצרים השונים, והן על אנשי המקצוע של דיו אקספרס. הגישה לשירות הלקוחות היא נוחה ופשוטה, וכאשר מגיעים אל אנשי דיו אקספרס, רואים כי הם ששים לעזור ולפתור כל סוג של בעיה. קל מאוד להזמין דרך האתר, ואפילו לבצע הזמנות גדולות במיוחד כדי להוזיל עלויות לאורך זמן. לבסוף, בדיו אקספרס מחזיקים מערך משלוחים איכותי במיוחד, שיודע להגיע לכל מקום בארץ, עם דגש על מקומות בהם יש כמות גדולה של בתי עסק, כמו חלק מהערים הגדולות בגוש דן.

מהווה ועד העתיד

איכות היא מילת המפתח בדיו אקספרס, ובאתר מתעקשים לעבוד עם כמה מהחברות המובילות בשוק ההדפסה. חלק מהמוצרים המופיעים באתר כוללים דיו למדפסת HP דיו למדפסת hp 901 , דיו למדפסת hp 650 , דיו למדפסת hp 8600 ודגמים מובילים נוספים. בנוסף, בחברה מציעים גם דיו למדפסת ברדר מסוג brother mfc-j480dw דיו , דיו למדפסת ברדר mfc-j470dw ועוד מספר רב של מוצרים מכל מיני סוגים, אשר דואגים לכך שאפשרויות ההדפסה של הלקוח יהיו מגוונות ואיכותיות עד כמה שניתן. מעבר לחומרי ההדפסה המסורתיים, בדיו אקספרס מציעים גם מדפסת תלת מימד איכותית, לצד עט תלת מימד שמאפשר לאנשים לשדרג את יכולות ההדפסה שלה, ולהשיג מבט קטן אל העתיד.

שגרת הדפסות עמוסה

שגרת ההדפסות של הרבה מאוד עסקים היא עמוסה מאוד. יש צורך בכמות גדולה של מסמכים הבאים לידי ביטוי בעיקר בחוזים גדולים, טויטות שונות, וכמובן איורים ושרטוטים, הרלוונטיים יותר למשרדי אדריכלות ועיצוב. יש גם מדפסות תעשייתיות גדולות לצד מדפסות שולחניות, אם כי המשותף לכולן הוא הצורך בתחזוקה שוטפת. בדיו אקספרס דואגים לכל צרכי ההדפסה של עסקים ואנשים פרטיים, עם שירות הזמנה ומשלוחים יעיל, המונע מצב של מחסור בחומרים או שימוש בחומרים לא נכונים ולא איכותיים. רק כך, אפשר להגיע למצב בו המשרד מתפקד בצורה מושלמת, והעבודה אינה נעצרת.

התנאים המושלמים להדפסה

כל בעל עסק יודע שעובדים אשר לא מקבלים את התנאים המושלמים לעבודה, הם עובדים שמפסידים כסף לחברה. כאשר אי אפשר להדפיס מסמך הדחוף לעבודה, בעל העסק מפסיד כסף גם מכיוון הלקוח שלו, וגם מכיוון העובד שאינו מבצע את עבודתו. לכן, כדאי לפנות לחברה שתדאג לספק את המוצרים, לדאוג לרזרבות ולעשות הכל על מנת שהעסק יוכל לתפקד בצורה מושלמת. בדיו אקספרס אפשר לבצע הדפסות בקליק ולקבל את המוצרים עד למפתן הדלת, ומנגד, להזמין את המוצרים ולבוא לאסוף אותם ממשרדי האתר בתל אביב. בדיו אקספרס מעניקים ללקוחות את כל האפשרויות, כדי שיוכלו לבחור ולבצע את הרכישה לפי ראות עיניהם.

מענה מושלם לצורך ההדפסה

דיו למדפסות צריך להיבחר בקפידה על מנת להאריך את חיי המדפסת. דיו איכותי יגרום לכך שההדפסות יהיו איכותיות וברורות יותר לאורך זמן, ולא יגרמו שום סוג של נזק למדפסת. לכן, המוצרים של דיו אקספרס עוברים מבדקי איכות, ומגיעים ללקוח כאשר כולם סמוכים ובטוחים שמדובר במוצר המתאים ביותר לסוג המדפסת המדוברת. איכות ההדפסה היא חשובה מאוד למקבל המסמך ויכולה לשדר על איכות המדפיס והעסק שלו באופן כללי. תשומת הלב על הדברים הקטנים היא חשובה במיוחד, לבטח בתחום ההדפסה, ובדיו אקספרס יודעים כיצד לספק את המוצרים הטובים ביותר, בצורה הטובה ביותר, על מנת לאפשר למדפסות לעשות את עבודתן בצורה האופטימלית, בין אם מדפיסים במשרד, מחסן או מפעל בצורה תעשייתית, וגם אם מדפיסים בבית באופן שהוא חובבני, ובכמות נמוכה. המדפסות של היום הולכות ומתפתחות, וכך גם החשיבות של התחזוקה שלהן, ובדיו אקספרס מעניקים את המענה המושלם לצורך הזה.

 

דיו למדפסות

 

בדקו גם : hp 3830 דיו 

מוצרים בעגלה הקניות
0