דיו למדפסת תל אביב

מחפשים דיו למדפסת תל אביב ? בחרו יצרן או חפשו בראש האתר.

 

דיו למדפסת ברדר Brother
דיו למדפסת ברדר
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת קנון
דיו למדפסת קנון

 

 

 

 

אחד ממכשירי החשמל הנפוצים ביותר בכל בית היא המדפסת. למרות האמצעים הטכנולוגיים האחרים העומדים לרשותם, לאנשים עדיין יש צורך גדול במדפסות, לאור העובדה שהעותקים הקשיחים עדיין נדרשים בהרבה מאוד מקומות. כל המסמכים הרשמיים נדרשים חתימת יד ובאופן כללי, ההדפסה היא עדיין רלוונטית כאשר רוצים לשלוח מסמך חשוב, או אפילו להדפיס שרטוט אישי או עבודה לבית הספר או לאוניברסיטה. המדפסות עדיין עובדות בצורה אינטנסיבית הן במשרדים, בעסקים, במחסנים וכמובן בבתים הפרטיים. לאור הצורך הזה, יש צורך בציוד משלים למדפסות כמו טונרים וכמובן דיו למדפסת. 

החלק החשוב במדפסת

דיו למדפסת הוא החלק החשוב ביותר במדפסת, שכן הוא זה שעולה על הדף בסופו של דבר. הוא חייב להיות איכותי, לא נמרח, ולא דוהה עד כמה שניתן לאחר שימוש מרובה. כל מי שמשתמש במדפסת באופן שוטף, צריך לשמור על המלאי שלו מלא, וכאן נכנס לתמונה אתר דיו אקספרס ובו ניתן לבצע הזמנת דיו למדפסת הזרקת דיו, טונר למדפסת לייזר ומוצרי דפוס נוספים. בדיו אקספרס אפשר למלא את צרכי הדיו של משרד או אדם פרטי בצורה מושלמת, עם משלוחים עד הבית בצורה מהירה ויעילה. הדיו של דיו אקספרס הוא האיכותי ביותר שניתן למצוא, כאשר כל המוצרים עוברים בדיקת איכות לאחר הייצור שלהם, כדי להבטיח את האיכות המרבית ללקוח. בדיו אקספרס שמים דגש על מעטפת שירותים מושלמת, כולל מוצר איכותי, מערך משלוחים יעיל, שירות לקוחות ברמה גבוהה ויכולת להגיע לכל מקום בארץ.

יעד שכיח ומבוקש

כאשר מחפשים אחר דיו למדפסת תל אביב היא כמובן אחד היעדים השכיחים ביותר. יש המון משרדים בתל אביב ובערים אחרות בסביבתה דוגמת רמת גן, גבעתיים וחולון, ולכן, המערך של דיו אקספרס יודע להעניק לעיר העסקית הגדולה בישראל את הטיפול המיוחד שהיא צריכה. בדיו אקספרס מתפעלים מערך יעיל מאוד של משלוחי דיו, על מנת שאף עסק לא יתקע ללא דיו, ובכך יאט את קצב עבודתו. הדפסות בכמות גבוהה היא חלק בלתי נפרד מהמון עסקים, וכאשר נתקעים ללא יכולת להדפיס, העבודה נתקעת והעובדים לא יכול לקדם תהליכים חשובים. לכן, מערך שבו תמיד יש דיו מתאים למדפסת במחסן או בקרבת מקום, הוא כזה ששווה לעסקים כסף ומייצר חיסכון שהוא חשוב מאוד לכל מקום.

אתר נוח לתפעול

בדיו אקספרס מספקים את האפשרות לשלוח את מוצרי האתר עד לבית העסק, המשרד או הבית, ואף מאפשרים שירות של איסוף עצמי. לעיתים, קל יותר לאנשים להגיע לנקודת האיסוף, לקחת את המוצרים ואף להתרשם מהאופציות האחרות שמעניקה החברה מבחינת מדפסות, מדפסות תלת מימד, עטים תלת מימדיים, טונרים ועוד. לדיו אקספרס אתר נוח מאוד לתפעול, עם ממשק טוב, שירות לקוחות ומגוון עצום של מוצרים. הרבה יותר קל כיום להזמין ברשת, לראות את האפשרויות השונות ואף להזמין כמויות גדולות יותר של מוצרים כדי לנסות להוזיל עלויות.

מגוון רחב של מוצרים

בדיו אקספרס מספקים מענה למגוון עצום של מדפסות כמו דיו למדפסת HP – הדגמים המובילים הם : hp 903xl , hp123 , דיו למדפסת hp 652 ונוספים. בנוסף, גם דיו למדפסת ברדר מסוגים דיו brother mfc-j480dw  , דיו למדפסת ברדר mfc-j470dw וכן טונר למדפסת ברדר 2700 ועוד. בדיו אקספרס שמים דגש גם על נושא הדפסות תלת המימד ומציעים מוצרי תלת מימד של חברת פולארויד Polaroid המפורסמת. חברת פולארויד היא שם דבר בעולם ההדפסה בעשרות השנים האחרונות ובדיו אקספרס מוכרים מדפסת תלת מימד של החברה, שהיא האיכותית ביותר של פולארויד בתחום השימוש הביתי והמשרדי. בנוסף, בדיו אקספרס תוכלו למצוא עט תלת מימד של פולארויד, שישלים את החוויה ויספק את כל מה שצריך כדי להדפיס מוצרים בבית או במשרד ללא כל בעיה, מוצרי התלת מימד של פולארויד עובדים עם גליל PLA שהינו חומר גלם למדפסת תלת מימד ולעט.

מטרות ויעדים

דיו אקספרס שמה לעצמה למטרה לספק לאנשים את כל צרכי ההדפסה שלהם, הן מבחינת ההדפסה המסורתית וכן להדפסה התלת מימדית, עם מבט קדימה. אין כל ספק שהמדפסות התלת מימדיות יהפכו לפופולאריות הרבה יותר בשנים הקרובות, ויהיו חלק בלתי נפרד מהרבה מאוד שולחנות משרדיים בתוך עסקים ובתים כאחד. בדיו אקספרס מקדימים את הטרנד ומעניקים לאנשים את האפשרות לקבל את המוצרים הטובים ביותר, להתנסות בהם ולהצליח להתפתח בתחום מבחינה אישית ואף מבחינה עסקית, לפני ההתפרצות הגדולה של הנושא בישראל, שאמורה לקרות ממש בתוך זמן קצר.

חלק בלתי נפרד מהעבודה

תל אביב, כאמור, היא בירת העסקים של ישראל ובה יש צורך גדול מאוד למוצרי הדפסה בכלל ולדיו למדפסת בפרט. בבירור לגבי דיו למדפסת תל אביב היא הראשונה שעולה לראש, ובדיו אקספרס אכן שמים עליה דגש בנושא חלוקת עומסים, שירות לקוחות ומלאי זמין. עם זאת, בדיו אקספרס יודעים להגיע לכל מקום בארץ, ולתת לאנשים מצפון ועד דרום אפשרות למלא את מלאי הדיו שלהם בצורה יעילה. דיו אקספרס מספקת שירות חשוב מאוד לכל סוג של עסק, שכן בכל מקום ניתן למצוא מדפסת פועלת, ולעיתים אף כמה מדפסות, אשר מספקות שירות חשוב מאוד. ישנן מדפסות ישנות יותר, וכאלו מתקדמות שמגיעות עם חיבור ויי פיי ושילוב של מכונות צילום, פקסים ועוד. בסופו של דבר, הן צריכות לספק דפים מודפסים ברמה גבוהה, ללא מריחות וללא דהייה, ולכן צריך דיו איכותי כפי שמספקת דיו אקספרס, בצורה הטובה והיעילה ביותר שיש.

 

דיו למדפסת תל אביב

 

ראו גם : דיו למדפסת hp 901

מוצרים בעגלה הקניות
0