דיו למדפסת HP

השימוש היום יומי במדפסות ידוע ומוכר לכל מי שעובד במשרד, במוסד ממשלתי או חינוכי ואפילו לאנשים שעובדים מהבית. הצורך בעותקים קשיחים הוא גדול ורלוונטי לעת המודרנית, וזאת למרות שהעולם צועד לכיוון דיגיטלי וטכנולוגי יותר. המציאות היא שעותקים קשיחים נדרשים בעסקאות הגדולות ביותר והמסמכים החשובים באמת זקוקים לגושפנקא, ולכן העבודה עם מדפסות היא אינטנסיבית מאוד, בכל משרד שהוא ובכל תחום. המדפסות של היום הן מתקדמות וטכנולוגיות הרבה יותר, וכך גם מעניקות פתרון איכותי ומהיר, כאשר בחוד החנית עומדת חברת HP. חברת HP (Hewlett-Packard)  הציגה לראשונה מדפסות בשנת 1984, ומאוחר יותר פיתחה אותן למדפסות משולבות עם סורקים, מכונות צילום ופקסים במכונה אחת.

מדפסות מגוונות עם פיצ'רים מתקדמים

אחד היתרונות הגדולים ביותר במדפסות HP הוא שהן מגוונות מאוד. ישנן מדפסות קומפקטיות מאוד, שיכולים להתאים לכל שולחן משרדי בבית או בעסק, וכן מדפסות ענק, שמיועדות להדפיס מאות דפים במהירות גבוהה ובדיוק מקסימלי. HP מציעה ללקוחות שלה הרבה יותר מסתם מדפסות, כאשר לכל מדפסת כיום יש צג חכם ומסך מגע, לצד חיבור וויי פיי שהופך את העבודה עם המכשיר להרבה יותר נוחה. המדפסות החדשות עשו צעד משמעותי קדימה מבחינת התאמה ללקוח, והן מהוות ברוב המקרים את המכשיר המרכזי ובר השימוש הגדול ביותר בכל עסק, וזאת למרות היכולת לשלוח מיילים ולעבוד בצורה מקוונת. HP שמה דגש על מדפסות באופן ספציפי לאורך השנים וב-2016 אף רכשה את חטיבת המדפסות של חברת סמסונג המתחרה, וזאת על מנת כדי להגדיל את סל מוצרי המדפסות שלה, ולשים דגש על הדפסה טובה יותר ובלתי מתפשרת מבחינת איכות.

 

דיו למדפסת HP

דיו איכותי מבית דיו אקספרס – משלוח מהיר מצפון ועד דרום 

באמצעות דיו אקספרס, כל הזמנה מגיעה אליכם לכל מקום בארץ, מצפון ועד דרום, במשלוח מהיר, ועם אחריות, וזאת לאחר רכישה קלה ונוחה באתר מקוון ויעיל. בחברה עומדים על האיכות של מוצרים, ומתעקשים לעמוד בתקנים מחמירים ביותר. בדיו אקספרס בודקים את כל המוצרים לפני שהם נשלחים ללקוח ועומדים מאחורי הבטחת המכירות שלהם. בדיו אקספרס מעניקים ללקוחות לא רק מוצרים טובים, אלא מעטפת שלמה של שירותים. זה כמובן מתחיל במוצר איכותי, אך ממשיך בשירות לקוחות ברמה גבוהה, אתר ייעודי ואיכותי, שירות משלוחים טוב ובסופו של דבר מסתיים באחריות על המוצר כאות לביטחון מלא במה שמוכרים ללקוח. משרדים כיום לא יכולים לתפקד באופן יום יומי ללא דיו, וכאמור, דיו למדפסת HP מבית דיו אקספרס מעניק את התוצאה הטובה ביותר.

דיו למדפסת HP – התוצאה הטובה והאיכותית ביותר

כדי לתת למדפסות של HP את האפשרות למצות את הפוטנציאל שלהן ולהדפיס ברמה גבוהה ויציבה לאורך זמן, יש צורך בדיו איכותי, ולכן, חשוב מאוד לעמוד על איכות הדיו בהזמנה. כאשר רוצים לבצע הזמנת דיו למדפסת, צריך ללכת על הטובים ביותר, ובאתר דיו אקספרס תוכלו למצוא דיו איכותי ביותר למגוון מדפסות HP.  במדפסות של HP ניתן להדפיס לא רק חומרים טקסטואליים, אלא גם שרטוטים ותרשימים שונים, וכן ציורים ואיורים הבאים כיום לידי ביטוי בהרבה מקומות. העבודה של המדפסת חייבת להיות מדויקת, אסתטית וכזו שלא נחלשת או דוהה עם הזמן. עם דיו למדפסת HP מבית דיו אקספרס, תוכלו לקבל את התוצאה הטובה והאיכותית ביותר לצרכי ההדפסה שלכם. מדפסות HP כוללות דגמים שונים ולכל אחד מדגמי המדפסות של HP יש צורך להתאים את הדיו המתאים, בדיו אקספרס תמצאו את כל הדגמים הנחוצים לעבודה עם מדפסות HP. כל ערכת דיו למדפסת HP מבית דיו אקספרס הינה איכותית ברמה הגבוהה ביותר, הדיו מספק ביצועי הדפסה מעולים ובעל תפוקה גבוהה.

דיו למדפסת HP

דיו למדפסת HP – היצע רחב של דגמים בדיו אקספרס:

מבין דגמי דיו למדפסת HP המבוקשים ביותר באתר דיו אקספרס, ניתן למצוא את הדגמים הבאים :

דיו למדפסת hp 652 המתאים למדפסות hp 3635 , hp 3785, hp 4675 , hp 5275 ומדפסות HP רבות נוספות.

דיו למדפסת hp 6960 הוא דיו 903 והוא נפוץ מאוד גם הוא מכיוון שמתאים גם לדגמי מדפסות hp 6950 ו hp 6970 הפופולריות.

דיו למדפסת hp 3830 הוא דיו 123 המתאים גם למדפסות hp 2630, hp 5220, hp 2130, hp 2620, hp 2632, hp 5255 .

נוסף על דגמים אלו ניתן להזמין באתר דיו אקספרס גם דגמים נוספים של דיו וטונר למדפסת. על מנת לבדוק מהו הדיו המתאים למדפסת HP שלכם, יש צורך לבדוק מהו דגם המדפסת או דגם הדיו האחרון ששימש את המדפסת. באתר קיים מנוע חיפוש נוח שבעזרתו תוכלו לאתר את ערכת הדיו המתאימה למדפסת שלכם. קנייה נעימה.

 

 

מוצר נוסף שיעניין אתכם : מדפסת תלת מימד מבית פולארויד Polaroid .

מוצרים בעגלה הקניות
0