הדפסה תלת מימדית

עם הגעת הגרפיקה התלת מימדית לעולם המחשוב, לפני כ-25 שנים, ההלם היה גדול. לפתע, היה ניתן לראות פריטים בצורה מדויקת ומקיפה יותר, ולהשיג תמונה שהיא מפוארת ומרשימה. הנושא הלך והתפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות, וכיום, כל אחד מאיתנו יכול לבצע הדפסה תלת מימדית בבית בכמה דרכים. הדרך הראשונה היא באמצעות מדפסת תלת מימד והדרך השנייה היא באמצעות עט תלת מימד מיוחדת. שתי הדרכים מעניינות ומרתקות, ואין כל ספק שהנושא הולך לפרוץ בכל העולם בשנים הקרובות.

הדפסה תלת מימדית ממשיכה לעלות מדרגה וכיום, כאשר מדברים על מדפסת תלת מימד אפשר לראות מדפסות קטנות וקומפקטיות אשר מתאימות לכל שולחן משרדי. המחיר של המדפסות הללו הוא בר השגה, וכל אחד יכול להתחיל ולייצר דגמים בבית שלו בצורה די פשוטה. מדפסת תלת מימד טובה עובדת בצורה די פשוטה, באמצעות תוכנות מחשב ודגמים מוכנים שאפשר להוריד מהרשת. עם זאת, התוכנות מאפשרות גם יצירה חופשית, ובפועל, המדפסת משתמשת בחומרים מיוחדים כדי ליצור דוגמה של הדגם. המדפסות התלת מימדיות הקטנות יכולות לשמש גם להנאה, ואפילו ליצירה למען מסחר, שכן יש הרבה אנשים שמרוויחים לא מעט כסף מהדגמים שלהם.

לייצר הכל מהכל

הנושא של עט תלת מימד גם הוא מתפתח, וכיום, אפשר למצוא 3D Pen בכל מיני רמות, כאשר הבסיס הוא האפשרות לצייר בצורה וירטואלית ולקבל מוצר פיזי ומוגמר. האפשרויות בתחום של הדפסת תלת מימדית הן בלתי נגמרות, כאשר אפשר לייצר כל דבר מצעצועים וכלי בית, ועד לחלקי חילוף ורהיטים. היכולות הולכות ומשתפרות ואין כל ספק שכבר בעתיד הקרוב המדפסות והעטים יהפכו למוצרים שאפשר למצוא בכל בית, ובנוסף, אנו נראה יצירות הרבה יותר מרשימות ואיכותיות אותן אפשר לקנות בחנויות ייעודיות או ברשת.

 

הדפסה תלת מימדית
הדפסה תלת מימדית באמצעות מדפסת תלת מימד Polaroid 3D PLAY Smart Printer

 

לרכישת דיו למדפסת בקרו באתר דיו אקספרס .

מוצרים בעגלה הקניות
0