מדפסות תלת מימד

מדפסות תלת מימד הפכו בשנים האחרונות ליותר ויותר נפוצות, ולא רק בבנייני משרדים של חברות הייטק, אלא גם בבתים הפרטיים. יש כיום המון מדפסות איכותיות במחירים נוחים יחסית המאפשרות לאנשים לייצר מספר רב של אלמנטים למטרות פרקטיות או למען התחביב והעיסוק. המדפסות מאפשרות לייצר צעצועים או כלי בית, ואפילו אלמנטים משרדיים אשר עוזרים בפעילות היום יומית כמו מחזיקי דפים, מגשים ומה לא. רוב חברות החומרה הגדולות בעולם כבר מייצרות מדפסות תלת מימד בכמה גדלים וסוגים, אם כי אחת המדפסות האיכותיות והקומפקטיות יותר שייכת לחברת פולארויד.

חברת פולארויד הוקמה בשנת 1937 ובעשרות השנים האחרונות היא מייצרת איכות בכל הנוגע להדפסות. לפני מספר שנים הציגה פולארויד מדפסות תלת מימדיות שהביאו איתם חדשנות בכך שהיו קומפקטיות וקטנות, במשקל של חמישה קילוגרם בלבד, והן מתאימות אפילו לשימוש על שולחן העבודה. המדפסות של פולארויד מעוצבות בצורה יוקרתית ומיוחדת, והתקנתן והרכבתן אורכת לא יותר ממספר דקות. בפולארויד פיתחו תוכנה ייחודית שעוזרת בגיבוש ההדפסה, במה שהופך את התהליך לקל יותר, ונותן חשק ולהמשיך ולהדפיס. 

איכות ועמידה בתקנים

המדפסות של פולארויד מתאימות גם לשימוש משרדי וגם לשימוש אישי, ואפשר לרכוש אותן דרך אתר דיו אקספרס. בדיו אקספרס מספקים מדפסות תלת מימד פולארויד לכל דורש, ומתחייבים על איכות ועמידה בתקנים מחמירים בכל אחת ואחת מהמדפסות תלת מימד פולארויד. דיו אקספרס בוחנים כל מוצר על ידי מומחים לפני ששולחים אותו ללקוח, ומפעילים מערך משלוחים מהיר ויעיל, לצד שירות לקוחות ברמה גבוהה מאוד. רק כך, עם מעטפת שירות איכותית, אפשר להרגיש בטוחים ולהזמין מדפסת וחומר גלם למדפסת תלת מימד און ליין דרך דיו אקספרס, באמצעות אתר ייעודי ונוח לתפעול, ולצפות לקבל את ההזמנה בזמן קצר.

 

מדפסות תלת מימד

כדאי גם לבדוק : עט תלת מימד

מוצרים בעגלה הקניות
0