מדפסת פולארויד

פולארויד היא אחת מחברות הטכנולוגיה המוכרות והוותיקות בעולם, והיא הוקמה בשנת 1937 במדינת מסצ'וסטס שבארה"ב, כדי להתמקד בעולם הצילום והוויזואליה. החברה ייצרה מגוון עצום של מצלמות משנות ה-30 ועד היום, כאשר היא ממשיכה להתקדם ולפתח מוצרים על פי הטרנדים העכשוויים בעולם הטכנולוגיה. המילה "פולארויד" הפכה למטבע לשון לתמונות "אינסטנט", וקשה מאוד למצוא אנשים שלא מכירים את המותג המוכר והיוקרתי. כחלק מההיצע שלה, מציעה פולארויד גם מדפסת תלת מימדית מתקדמת, הפונה לקהל הפרטי. 

מדפסת פולארויד תלת מימד היא מדפסת תלת מימד מתקדמת, קטנה וקומפקטית, המתאימה לכל שולחן משרדי. שטח העבודה שלה קטן יחסית, אך כי היא עובדת בצורה יעילה ומהירה באמצעות גליל PLA שהינו חומר גלם למדפסת תלת מימד. המדפסת מגיעה עם תוכנה ייעודית אותה ניתן להוריד בקלות, ואף לעבוד עם כמה דגמים מוכנים אותם גם כן אפשר להוריד מהרשת. מדפסת פולארויד תלת מימד מתאימה בעיקר לאנשים שרוצים ליצור בשעות הפנאי, כאלו שרוצים פעילות מעניינת עם המשפחה, ואפילו אנשים שמעוניינים לייצר דגמים למכירה, ואף לפתוח עסק. הגיוון שמעניקה מדפסת פולארויד תלת מימד הוא חשוב, ומעבר לכך, היא גם מעוצבת, נראית מודרנית וחדשנית, ומוסיפה לטאץ' העיצובי במשרד. מוצרי תלת מימד מבית פולארויד Polaroid משווקים בארץ על ידי אתר דיו אקספרס ומלבד הביקורות החיוביות אודות מוצרי תלת מימד, אתר דיו אקספרס מומלץ גם לביצוע הזמנת דיו למדפסת הזרקת דיו , טונר למדפסת ומוצרי דפוס נוספים.

שימוש למטרות שונות

עולם ההדפסה התלת מימדית צובר תאוצה הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי והתעשייתי ואין כל ספק שהן יהפכו לפריט שנמצא כמעט בכל בית כבר בשנים הקרובות. מדובר בתעשייה שתהיה שווה מיליארדי דולרים, כאשר אנשים ישתמשו בדגמים שהם ייצרו למטרות נוי, פנאי וכמובן רווח וחיסכון. מדפסת פולארויד טובה היא דרך נהדרת להתחיל ולהתמקצע בתחום, באמצעות ממשק קליל, ומדפסת שפונה לקהל הרחב. אל המדפסת ניתן להוסיף אביזרים שונים כמו עט תלת מימד על מנת להגביר את החוויה ולראות את גרף השיפור של המשתמש בצורה מאוד ברורה עם הזמן.

מדפסת פולארויד תלת מימד

 

אולי יעניין אתכם גם : דיו למדפסת HP .

מוצרים בעגלה הקניות
0