מדפסת תלת מימדית

ההתקדמות הטכנולוגית של העולם נעה בשני מישורים – חידוש, ושיפור הקיים. תחום ההדפסה הוא תחום ותיק מאוד, ולמרות המעבר לעולם דיגיטלי יותר, הוא עדיין רלוונטי ונצרך במידה רבה. הצעד הבא בעולם ההדפסה, שהוא צעד מתבקש מאוד, הוא מעבר להדפסה תלת מימדית. הדפסות תלת מימדיות נמצאות בשימוש בהרבה מאוד מקומות, ובחלק מהם, כבר הרבה מאוד זמן. מדובר בכלי נוח ומתקדם, שעוזר ביצירת שבלונות ודגמים מיוחדים מכל מיני סוגים. הקפיצה האמיתית תגיע כאשר תהיינה מדפסת תלת מימדית בחלק גדול מהבתים הפרטיים בארץ, והשלב הזה הוא קרוב יותר ממה שנראה.

קניית מדפסת תלת מימדית לשימוש אישי זה דבר נפוץ מאוד כיום ולא רק במשרדים או עסקים, אלא גם בבתים פרטיים. אנשים אוהבים לייצר אלמנטים מתקדמים, והדפסה תלת מימדית מאפשרת לקבל מוצר גולמי בסיומו של תהליך יצירה חדשני. כיום, העבודה עם מדפסות תלת מימד היא קלה במיוחד. מחברים את המדפסת, את משטח העבודה שלה, מזינים חומר גלם למדפסת תלת מימד , ואפשר להוריד קבצים מוכנים מהאינטרנט כדי להתחיל לייצר ללא כל ידע מקדים. עם זאת, יש כיום תוכנות מתקדמות וקלות לשימוש, אשר מאפשרות שימוש מגוון במדפסת, אשר מאפשר קבלת דגמים מורכבים ומרהיבים כאחד.

מתאים לכולם

אפשרות נוספת להדפסה תלת מימדית היא באמצעות 3D Pen או עט תלת מימדית בעברית. באמצעות העט, יכול כל אחד לצייר באוויר, ולקבל, באמצעות חומרים הנפלטים מהעט, דגם תלת מימד פרי ידיו. עט תלת מימד מאפשרת יצירתיות וחופש מלא, ולא המגבלות הסימטריות שקיימות במדפסת. העט יכולה להיות אפקטיבית גם עבור אנשים מבוגרים, גם עבור אומנים שרוצים למכור את היצירות שלהם וגם עבור ילדים, שמקבלים כלי יצירה שגם מפתח את המחשבה, וגם מתקדם במיוחד ומרשים.

 

מדפסת תלת מימדית
מדפסת תלת מימדית מבית פולארויד Polaroid המשווקת באתר דיו אקספרס

 

למידע נוסף על מדפסת פולארויד ומוצרי דפוס נוספים בקרו באתר דיו אקספרס .

מוצרים בעגלה הקניות
0