מדפסת תלת מימד ביתית מחיר

הדגמים התלת מימדיים נמצאים בשימוש במגוון רחב של תחומים כבר שנים ארוכות. הם משמשים כשבלונות לייצור המוני, כאלמנטים אומנותיים, כדגמי מבחן או דוגמה ועוד, ועם זאת, ההתרחבות האמיתית שלהם עוד נמצאת לפניהם. שימוש במדפסות תלת מימדיות בבית הופך נפוץ יותר ויותר, שכן אנשים נהנים ליצור דגמים בעצמם, וחלקם אפילו מנסים להרוויח מכך באמצעות ייצור המוני או מכירת דגמים ספציפיים. כלומר, שימוש במדפסת ביתית יכול להיות למטרת הנאה, פנאי, זמן איכות משפחתי, וכן ליצירת רווח.

בחיפוש אחר מדפסת תלת מימד ביתית מחיר הוא כמובן פקטור רציני, וקשת המחירים היא רחבה מאוד. יש מדפסות זולות יחסית, ואחרות שהן מאוד יקרות, ועל גבול המדפסות התעשייתיות. המשתמש צריך לחפש אחר מדפסת תלת מימד ביתית מחיר נוח וגם כמובן איכותית, יציבה, ושתיתן ערך עבור הכסף שמשלמים עליה. המדפסות תלת מימד של פולארויד הן בהחלט כאלו, והן נותנות את הערך המוסף לכל משרד ביתי. המדפסות של פולארויד הן קטנות באופן יחסי, קומפקטיות, ונוחות מאוד לשימוש ומחירן לא יקר. הן עובדות עם תוכנות נוחות וקלות לתפעול. בנוסף, פולארויד מציגה גם עט תלת מימד, איתו אפשר ליצור מודלים שונים ביד חופשית או על ידי תבניות המוצעות באפליקציית פולארויד Polaroid בסמארטפונים.

נוח וקל לשימוש

העבודה עם עט 3D של פולארויד היא חווייתית ומאפשרת לכל המשתמשים לייצר משהו מ-0, ללא סיוע מהרשת ואפילו בנפרד מהמדפסת. ניתן ליצור כלי בית שונים, חלקי חילוף ואלמנטים של נוי, ואף לצייר צעצועים לילדים מכל מיני סוגים. התחזוקה של מדפסת תלת מימד של פולארויד היא זולה, ומדובר בחברה עם שם עולמי ומוניטין של עשרות שנים בנושא ויזואליה, כך שמדובר בקנייה טובה וחכמה, של מוצר שעומד להיכנס לעשרות אלפי בתים בישראל בשנים הקרובות, ולבצע מהפכה באופן שבו אנחנו צורכים דברים, ואף לייצר תחום חדש לחלוטין של מסחר. מוצרי תלת מימד מבית פולארויד Polaroid משווקים באתר דיו אקספרס במחירים נוחים מאוד ומשלוח מהיר לכל רחבי הארץ, באתר ניתן גם לבצע הזמנת דיו למדפסת הזרקת דיו ולקנות טונר למדפסת לייזר .

 

מדפסת תלת מימד ביתית מחיר

 

 

ראו גם : brother mfc-j480dw דיו

 

מוצרים בעגלה הקניות
0