מדפסת תלת מימד הדגמה

לפרטים ולקניית מדפסת תלת מימד מבית פולארויד Polaroid

מידע נוסף בטלפון : 1-700-50-70-80

 

 

העבודה של מדפסת תלת מימדיות היא בלתי נתפסת בפעם הראשונה שרואים כיצד היא נעשית. רגע אחד, מדובר בקובץ וירטואלי שנמצא על מחשב, וכמה רגעים לאחר מכן, מדובר בפריט אמיתי ופיזי שנמצא ביד שלכם. לעיתים קשה לתפוס עד כמה העולם התקדם מבחינה טכנולוגית ועבור כל מי שרוצה להתנסות או לקנות מדפסת תלת מימד הדגמה היא בגדר המלצה חמה. רק כך אפשר לתפוס כיצד התהליך נעשה, ולראות האם וכיצד אפשר להשתמש בה גם כן בצורה מקצועית או בצורה פרטית. כדי לקבל מידע נוסף על הדפסת תלת מימד ניתן לראות סרטוני וידאו ברשת בהקלדת הביטוי – מדפסת תלת מימד הדגמה או דומיו במנוע החיפוש .

השימוש במדפסות התלת מימדיות הוא מגוון מאוד כיום. המדפסות נמצאות בשימוש ארוך שנים בחברות גדולות, שמייצרות שבלונות או דגמי ניסיון או דוגמה במשך שנים ארוכות. כיום, המדפסות הללו נכנסו למשרדים קטנים ואפילו לבתים פרטיים, על מנת שהשימוש בהן יהיה רחב ונפוץ יותר. המחיר של המדפסות התלת מימדיות הוא משתנה, כאשר יש כמה מדפסות קטנות לשימוש ביתי, אשר עושות עבודה נהדרת והן אינן יקרות כלל, כמו המדפסות של חברת פולארויד. חברת פולארויד עוסקת בוויזואליה כבר עשרות שנים וכעת היא לקחה את הנושא צעד אחד קדימה עם אחת המדפסות הביתיות הטובות ביותר בשוק.

מוצר איכותי

המדפסת של פולארויד היא מדפסת תלת מימד מומלצת מכיוון שהיא קטנה, קומפקטית, קלה לתפעול, פשוטה לתחזוקה, ומתאימה לשימוש ביתי שהוא למטרות רווח ופנאי כאחד. עם המדפסת של פולארויד אפשר להוריד קבצים מוכנים להדפסה מהרשת, ולהדפיס בצורה נוחה וקלה יותר. בנוסף, תוכלו גם להשתמש בעט תלת מימד של החברה, כדי לייצר דגמים מתקדמים ללא שום צורך בתבניות מוכנות ובכך לשחרר את היצר האומנותי ששוכן אצל כל אחד מאיתנו. המוצר של פולארויד הוא מוצר איכותי אשר מספק חוויה נהדרת בתחום שעתיד להיות דומיננטי מאוד בכל העולם בשנים הקרובות.

 

 

מדפסת תלת מימד הדגמה

 

לביצוע הזמנת דיו למדפסת הזרקת דיו ומוצרי דפוס נוספים בקרו באתר דיו אקספרס .

מוצרים בעגלה הקניות
0