משחקים תלת מימד

תחום המשחקים עבר כברת דרך משמעותית בשנים האחרונות. מחוסר תשומת לב וייצרו משחקים ללא ערך מוסף, כיום כמעט כל צעצוע מגיע עם מחשבה מאחוריו. הצורך והרצון לפתח את הילד או הילדה, ולייצר להם משחקים עם ערך מוסף אשר יתרמו להתפתחות שלהם, גרמו לעולם להתפתח ולהגיע אף לתחום תלת המימד. מדפסות תלת מימד קיימות בארץ, ונפוצות בעיקר במשרדים ובעסקים, אך לא רחוק היום בוא נראה מדפסת תלת מימד כמעט בכל בית בישראל, והייצור המרכזי יהיה של משחקים תלת מימד אשר יתרמו לפיתוח הילד.

ישנו ז'אנר גדול מאוד של משחקים תלת מימד אותם מייצרים בשתי דרכים עיקריות. הדרך הראשונה והמסורתית יותר היא בעזרת מדפסת תלת מימד אשר עובדת עם קבצים ותוכנות מיוחדות, ומייצרת צעצועים סימטריים. התוכנה מאפשרת להוריד קבצים מוכנים מהרשת, או ליצור לבד, באמצעות פיצ'רים שונים בתוך התוכנה. השיטה השנייה היא קצת יותר חופשית, ועובדת עם עט תלת מימד ייחודית. עבודה עם 3D Pen היא סוג של "פריסטייל" ומאפשרת לילדים ולמבוגרים כאחד ליצור דגם מאפס. גם אם הצעצועים יוצאים עקומים או לא פרופורציונליים, הם עדיין מרגישים אישיים והילדים מתחברים אליהם בצורה טובה יותר.

להשתפר ולהשתדרג

התחום של משחקים 3D הוא גם פופולארי מאוד ברשת. אפשר למצוא הרבה מאוד יצירות, איכותיות יותר או פחות, של אנשים ברשת, ולקנות אותם. התחום הולך וצובר תאוצה וכיום אפשר למצוא אין ספור דגמים להורדה ברשתות, במקביל לסרטוני הסבר על ייצור משחקים תלת מימד באמצעות עט תלת מימד מקצועית. הדבר החשוב ביותר בנושא של משחקים 3D הוא להתנסות, לצבור ידע וניסיון, ולהגביר את דרגת הקושי, על מנת להשתפר ולייצר צעצועים יפים ואיכותיים יותר עם הזמן.

 

משחקים תלת מימד
משחקים תלת מימד – מדפסת תלת מימד מומלצת מבית פולארויד Polaroid המשווקת בדיו אקספרס .

 

להזמנת מוצרי 3D מבית פולארויד Polaroid בקרו באתר דיו אקספרס .

מוצרים בעגלה הקניות
0