משחקי תלת מימד

ההדפסה התלת מימדית שינתה ותשנה הרבה מאוד תחומים בחיים היום יומיים שלנו. היכולת לייצר כלי בית וחלקי חילוף לבד, בהתאמה אישית, משנה כמובן את הרגלי הצריכה של כל אחד מאיתנו, ויתר מכך, צפויה תנודה גדולה מאוד בשוק הצעצועים, לבטח לילדים קטנים. כשאנחנו שומעים את המונח משחקי תלת מימד חושבים בעיקר על משחקי מחשב, אך בעולם של היום, בו הדפסות תלת מימדיות הן זמינות לכל אחד, משחקי 3D הם גם משחקים פיזיים ודגמים שאנשים יוצרים באמצעות מדפסת תלת מימד מקצועית או עט תלת מימד מתקדם.

יצירת צעצועים או משחקי 3D היא קלה מאוד כיום. כאשר עובדים עם מדפסת תלת מימד, אפשר להוריד דגמים מוכנים מהרשת ולהדפיס אותם בצורה קלה עד לקבל התוצר המוגמר. האפשרות היותר מעניינת היא יצירת משחקי תלת מימד באמצעות 3D Pen אשר מהווה פלטפורמה נהדרת ליצירה עצמאית למטרות הנאה או רווח. בעזרת עט תלת מימד אפשר לצייר באמצעות עט מיוחדת מעל משטח מיוחד, ולקבל תוצר פיזי איכותי. העטים עובדים עם חומרים מיוחדים המתקשים לאחר הציור, כך שהמוצרים הם איכותיים ומרשימים דיו, עד כדי שאפשר לשחק איתם ואף למכור אותם.

מכשירים שמגשימים חלומות

ההדפסה התלת מימדית נכנסת לחיינו בצורה מאוד אינטנסיבית. בעתיד הקרוב מאוד נוכל לראות מדפסות ועטים תלת מימד בכל בית בישראל, וכל אחד יוכל לפתח משחקי 3D משלו. באמצעות האמצעים הללו, כל אחד יכול לפתח צעצוע מותאם אישית, או דגם שהיה חסר לו, ובצורה קלה וחופשית. עולם התלת מימד הוא כזה שמגשים חלומות, ובאמצעות המכשור הנכון, וקצת ידע וניסיון, אפשר להגיע לתוצאות פשוט מדהימות, עבור הילדים ואפילו עבור מכירה ברווח.

 

משחקי תלת מימד

 

מחפשים ראש דיו ? כנסו לאתר דיו אקספרס .

מוצרים בעגלה הקניות
0