משחקי 3d

מחפשים משחקי 3d ? באמצעות עט תלת מימד תוכלו ליצור מודלים 3D לבד! לפרטים ורכישה לחצו>> עט תלת מימד

 

 

סרטוני הדגמה :

 

 

הדפסה תלת מימדית היא אינה נחלתם של מפעלים ומשרדי הייטק מתקדמים בלבד, אלא כיום, אפשר למצוא אותה בהרבה מאוד משרדים פשוטים ואפילו בתוך הבתים פרטיים. משימוש מסחרי גרידא, ההדפסה התלת מימדית הפכה לנחלת הכלל, ואפשרי לייצר איתה מגוון רחב מאוד של דגמים, כולל משחקי 3d מתקדמים ומהנים. היכולת לייצר דגמי משחק או צעצועים מתחלקת לשניים – באמצעות מדפסת תלת מימד מתקדמת, או בעזרת עט תלת מימד ייחודי, כאשר ההבדל באפשרויות הוא די מהותי ושונה.

באמצעות מדפסת תלת מימד האפשרויות הן יחסית מוגבלות. יש הרבה מאוד קבצים שאפשר להוריד אונליין ולייצר אותם בצורה מבוקרת, עם מדפסת חכמה, ויש אפשרות גם לבנות צעצועים סימטריים באמצעות תוכנות ייעודיות. יש כיום הרבה מאוד תוכנות והאפשרויות הן עצומות, אך הדגמים לרוב ייצאו סימטריים ומסודרים מאוד. מנגד, עבודה עם 3D Pen היא יותר בסגנון חופשי, ומאפשרת יד חופשית ליצירה ללא גבולות. שתי האפשרויות מתבצעות עם חומרים ייעודיים המתקשים בעת ההדפסה, בדרך כלל PLA , אם כי יש שיטות שונות של יצירה. בסופו של דבר, מתקבלים צעצועים איכותיים שמגדירים מחדש את עולם הילדים.

לפתח יכולות יצירה ומחשבה

משחקי 3d הולכים ומשתכללים מדי יום, והאפשרויות שהתחום מציג הן בלתי נגמרות. אנשים מייצרים צעצועים לעצמם, ואף מאפשרים לילדים לייצר בעצמם, כדי לפתח את יכולות היצירה והמחשבה שלהם. בתוך כך, יש עולם שלם של אפשרויות מסחר בצעצועים, כאשר אנשים שמתמחים בתחום, יכולים לפתוח עסק או חנות, ולמכור את היצירות שלהם, בדיוק כמו אמנים. משחקי 3d הם העתיד של הצעצועים בעולם, ובדיוק כמו שהתחום השתלט על משחקי המחשב לפני שני עשורים, הוא עתיד להשתלט גם על תחום המשחקים הפיזיים, וזאת בעזרת הנושא של 3D Pen והמוצרים המשלימים. באתר דיו אקספרס אפשר לרכוש מגוון מוצרי 3D מבית פולארויד Polaroid וגם להזמין דיו למדפסת .

 

משחקי 3d

 

 

ראו גם : דיו למדפסת hp

מוצרים בעגלה הקניות
0