עט 3d

אומנות הכתיבה היא אומנות די נכחדת בעולם הטכנולוגי של היום, והעטים הם חלק די שולי בשגרה המקצועית היום יומית שלנו. עם זאת, כאשר מסתכלים על העתיד, אפשר לראות כי ישנו צפי שהעטים ילכו צעד אחד קדימה, בפורמט של עטים תלת מימדיים. עט 3d תלת מימד הוא למעשה כלי עבודה המשמש לשדרוג הדפסות תלת מימדיות. ההדפסות התלת מימדיות הפכו בשנים האחרונות לכלי עבודה, פנאי ויצירה, והן באות לידי שימוש במשרדים, בעסקים, במחסנים ואפילו בבתים הפרטיים. לרוב, ההדפסות התלת מימדיות ניתנות להורדה דרך האינטרנט, אך עם עט 3d תלת מימד האפשרויות נפתחות והופכות לעיתים לבלתי נתפסות.

עט 3d תלת מימד מאפשר לאנשים להשתחרר מכבלי התוכנות המובנות והקבצים המורדים ברשת, ולייצר דגמים שונים ומגוונים המגיעים מהדמיון. העט עוזר לאנשים לייצר דגמים ייחודיים ושונים, אשר הם אינם סימטריים, כפי שמאפשרת התוכנה. כך, כל אחד יכול להתפרע עם הדמיון שלו ולייצר לו דגם אישי וספציפי לצרכים שלו. העטים מתאימים לילדים שרוצים להתנסות בפעילות ההדפסה התלת מימדית, וכן לאמנים, אנשים המתעסקים בארכיטקטורה, יזמים ועוד. יש כיום מגוון עצום של מדפסות תלת מימד, כולל של חברת פולארויד המוכרת והפופולארית המשווקת בארץ על ידי אתר דיו אקספרס. מלבד מדפסת תלת מימד אתר דיו אקספרס משווק מוצרי תלת מימד נוספים מבית פולארויד Polaroid כגון עט תלת מימד וגם גליל PLA חומר גלם למדפסת תלת מימד ולעט .

להתחיל לייצר

בתוך שוק העטים התלת מימדיים יש גם כן מבחר די גדול. יש עטים בגדלים וקוטרים שונים, וכאלו המתאימים יותר לשוק החובבני, אל מול עטים המתאימים לשוק המקצועי בתחום העיצוב או תכנון הבנייה. סקר השוק הוא חשוב כדי להבין איזה עט כדאי לקנות, ולכן יש לשים דגש על פרמטרים כמו צרכים, הערכת כמות השימוש, התאמת גודל וסוג המדפסת כמובן. רק לאחר מכן, אפשר לקנות את העט המושלם ולהתחיל לייצר את דגמי העתיד. חברת פולארויד מציעה עט תלת מימד איכותי שמתחבר בצורה נוחה למדפסת שלה, ובכך משלים חווית שימוש אולטימטיבית.

 

עט 3d תלת מימד

 

קראו גם : hp 3830 דיו

מוצרים בעגלה הקניות
0