ראש דיו למדפסת

בחרו יצרן ראש דיו למדפסת :

 

דיו למדפסת ברדר Brother
דיו למדפסת ברדר
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת קנון
דיו למדפסת קנון

 

 

 

 

אחד המכשירים המשרדיים המעניינים ביותר הוא המדפסת. המדפסת נמצאת כמעט בכל משרד, כאשר בחלק מהמקרים היא משמשת בנאדם אחד, ובחלק מהמקרים כמה אנשים. היא מיועדת לייצר עותקים קשיחים של מסמכים, איורים, שרטוטים ולמעשה כל סוג של דף מודפס, בצורה חלקה, לא נמרחת ולא דוהה. כדי לעשות זאת, מדפסת צריכה להיות מתוחזקת בצורה טובה, עם תשומת לב לכל אחד מהרכיבים שלה. המדפסת מורכבת מאין ספור אלמנטים וחלקים, כאשר ברובם מומלץ לא לגעת. עם זאת, כאשר מדברים על תחזוקה למדפסות, עולה הצורך בטונרים, סלילים וכמובן ראש דיו למדפסת המותאם באופן ספציפי לדגם.

שחור או צבעוני

ראש דיו למדפסת הוא רכיב חשוב מאוד בתפעול שלה, שכן הוא למעשה סוג של מיכל או מחסנית, המיועדים למדפסות מסוג הזרקת דיו, שבאות לידי שימוש בהרבה מאוד מקומות כיום, הן במוסדות שונים, עסקים, משרדים, מחסנים ומפעלים, והן בבתים פרטיים. מרבית הראשים הם סטנדרטיים ובצבע שחור, שנועדו להדפסת מסמכים וטקסטים סולידיים, אם כי יש גם ראשי דיו צבעוניים, המגיעים מופרדים ובצבעים של אדום, כחול וצהוב, כאשר מהקומבינציה הזו, ניתן לייצר כידוע את כל צבעי הקשת. ראש הדיו אחראי על איכות ההדפסה, וכדי לייצר איכות, צריך ראש דיו איכותי בכל זמן נתון, ולכן, צריך לעבוד מול מקום שמספק מוצרים ברמה גבוהה, כמו אתר דיו אקספרס.

פתרונות הדפסה לכל דורש

אתר דיו אקספרס מציע פתרונות הדפסה לכל דורש, ועושה זאת בצורה הטובה והשלמה ביותר. השירות של דיו אקספרס מתחיל עם אתר מרשים הכולל ממשק נוח, מידע מפורט על האתר והמוצרים, ויכולת להזמין את המוצרים עד הבית או המשרד בקליק. בנוסף, בדיו אקספרס מתפעלים שירות לקוחות יעיל במיוחד, ומערך משלוחים איכותי שיודע להגיע ליעדים שלו במהירות. בדיו אקספרס עומדים על איכות מוצרים גבוהה, כאשר כל המוצרים נמצאים בסטנדרט הגבוה ביותר מבחינת תקנים. כאשר לקוח מחפש אחר ראש דיו למדפסת הוא יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מקבל את האיכות הגבוהה ביותר, שתעזור לו להגיע לתוצאה מושלמת, להארכת חיי המדפסת, ולמחירים הוגנים לכל הדעות.

החברות הגדולות ביותר בתחום

בדיו אקספרס עובדים עם החברות הגדולות ביותר בשוק ההדפסה, הן בתחום המדפסות עצמן והן בתחום הציוד המקיף, כמו ראש דיו למדפסת או טונר למדפסת. כך, תוכלו לראות מוצרים איכותיים לרכישה באתר כמו דיו למדפסת HP מהדגמים דיו למדפסת hp 901 , דיו למדפסת hp 650 , דיו למדפסת hp 8600 ועוד , דיו למדפסת קנון לדוגמה דיו למדפסת canon mx495 וגם דיו למדפסת קנון mx395 . בנוסף, בחברה מציעים גם דיו וגם טונר למדפסת ברדר מסוג טונר למדפסת ברדר 2700טונר למדפסת ברדר 7360 ועוד מספר רב של מוצרים איכותיים שנועדו לשדרג את יכולות ההדפסה שלכם בבית או במשרד, וזה כולל מדפסת תלת מימד מתקדמת ואפילו עט תלת מימד ברמה גבוהה. הדפסה חייבת להיות איכותית, גם כדי לייצר תוצר איכותי וגם כדי להאריך את חיי של המדפסת, שזקוקה לראשי דיו איכותיים כדי לספק איכות על בסיס קבוע.

כל התנאים להצלחה

עובדים בתוך עסק צריכים לקבל את כל התנאים להצלחה, על מנת שיצליחו להיות רווחיים. גם אלמנט של בזבוז זמן וכוח על תפעול מדפסת היא תקלה ולכן, בדיו אקספרס מצליחים לייצר את החיסכון הרצוי באמצעות מערך נוח ונכון. דרך האתר ניתן להזמין כמויות גדולות של מוצרים, ולייצר רזרבות כדי למנוע מצב של התרוקנות המלאי. כאשר מתחזקים את המדפסת בצורה טובה, ודואגים לצרכים שלה, היא מאריכה שנים, ומספקת תוצר איכותי לאורך זמן, במה שעוזר מאוד לנראות של העסק ולתפוקה של העובדה. המדפסות של היום יכולות להדפיס אלפי עמודים ביום, רק אם יקבלו את מה שהן צריכות, ובראש ובראשונה – ראש דיו למדפסת אשר יתאים לה באופן מושלם.

למידת הצרכים

עסקים שעובדים עם דיו אקספרס באופן צמוד לומדים כי החברה מצליחה ללמוד את הצרכים שלה לאורך תקופה. כך, היא תספק את המשלוחים בצורה מותאמת, ותדע להתאים את המוצרים למדפסות של החברה בצורה הטובה ביותר. בדיו אקספרס מציעים גם שירות "טייק אוואי" לעסקים, שיכולים לבצע את ההזמנה ולהגיע למשרדי האתר בתל אביב על מנת ללקט אותם. האפשרויות בפני הלקוחות של דיו אקספרס פתוחות, ומאפשרות גמישות עבור כל סוג של לקוח, בין אם מדובר בלקוח ענק כמו מפעל או מחסן, המדפיס אלפי דפים ביום, ובין אם מדובר בלקוח קטן יחסית, שעובד מהבית ומדפיס עשרות דפים בסך הכל בחודש.

לשמור על איכות ולהאריך את חיי המוצר

התאמת ראש דיו למדפסת הוא אלמנט חשוב מאוד בעבודה, ולכן, כדאי מאוד לשים עליו דגש. זה מתחיל עם קניית מדפסת איכותית, וראשי דיו אשר מתאימים לה באופן ספציפי. כאשר הסדר הזה נשמר, המדפסות מאריכות ימים ומצליחות להדפיס בצורה מושלמת, גם הדפסים מורכבים עם צבע וצורות, לאורך זמן. הדפסות המוניות הם חלק בלתי נפרד של הרבה מאוד עסקים כיום, כי העותק הקשיח הוא עדיין מאוד רלוונטי ויש לו צורך בעיקר בעסקאות גדולות. לכן, חשוב לתת למדפסת את האפשרות לעשות את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר. קניית המדפסת וכל המוצרים המשלימים שלה באותו מקום, יאפשר לבצע אופטימיזציה לרכישה, לשמור על איכות הדפסה ולהאריך את חיי המדפסת בצורה משמעותית, אפילו למספר שנים קדימה. בדיו אקספרס יודעים לתת את המעטפת המושלמת ללקוח ולדאוג שיכולת ההדפסה של המדפסות שברשותו תמיד תהיה אופטימלית, יציבה, ובמחירים נוחים.

 

ראש דיו למדפסת

ראו גם : דיו למדפסת hp 3835

מוצרים בעגלה הקניות
0