ראש דיו

מחפשים ראש דיו ? בחרו יצרן ראש דיו או השתמשו בחיפוש בראש האתר.

 

דיו למדפסת ברדר Brother
דיו למדפסת ברדר
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת קנון
דיו למדפסת קנון

 

 

 

 

התפעול השוטף והתקין של מדפסות הוא חלק בלתי נפרד מהשגרה המקצועית היום יומית של כל אחד מאיתנו. העותקים הקשיחים הם עדיין רלוונטיים מאוד לעבודה, לבטח בעסקאות גדולות, בעולם האדריכלות והעיצוב, ואפילו באלמנטים בירוקרטיים ופורמליים, שזקוקים לאסמכתא פיזית. המון אנשים מדפיסים בכל יום אין ספור מסמכים, ציורים, איורים ושרטוטים, הן במשרד והן בבית, והם צריכים שהמדפסת שלהם תתפקד בצורה מושלמת. כדי שהמדפסת תהיה איכותית לאורך זמן, צריך לשמור עליה ולתחזק אותה כמו שצריך, וזה כולל סטוק של דפים, והחלפת רכיבים כמו ראש דיו או דיו למדפסת.

מחסנית שעושה את ההבדל

בכל מדפסת יש אין ספור רכיבים קטנים שצריכים ניקיון ותחזוקה, ובמיוחד כאשר המדפסת היא חלק ממערכת גדולה יותר שכוללת מכונת שכפול, פקס וסורקים. אחד המרכיבים החשובים ביותר במדפסת הוא ראש דיו טוב. ראש דיו הוא למעשה מיכל (או מחסנית) שמיועד למדפסות הזרקת דיו הנפוצות בהרבה מאוד מקומות כיום, הן במשרדים והן בבתים פרטיים. הראשים יכולים להיות סטנדרטיים ובצבע שחור, או צבעוניים ונפרדים בצבעים אדום כחול וצהוב, אשר יכולים כידוע לייצר את מגוון צבעי הקשת. כדי שהמדפסת תדפיס בצורה טובה, ללא מריחות או דהייה, היא זקוקה לראש דיו טוב ועמיד, המתאים לה באופן ספציפי.

תפעול נוח

כדי להצליח ולתפעל את המדפסת בצורה הכי איכותית ונוחה שיש, צריך לעבוד באופן צמוד עם מקום הדואג לעניין, כמו דיו אקספרס. אתר דיו אקספרס מציע מעטפת איכותית של שירותים ללקוחות שלו, ודואג בין השאר לאלמנטים כמו ראש דיו למדפסת, דיו למדפסת, טונרים ואף מציע מדפסת תלת מימד וגם עט תלת מימד אשר לוקחים את עולם ההדפסה אל העתיד. בדיו אקספרס תמצאו אתר איכותי, ממש נוח לתפעול, והרבה מאוד מידע על המוצרים של האתר. בנוסף, תיתקלו בשירות לקוחות איכותי ובמערך משלוחים יעיל שמגיע לכל נקודה בארץ. רק כך אפשר לדאוג לכך שהמדפסות שלכם, בבית או במשרד, יתופעלו בצורה נכונה, עם ציוד שמגיע במהרה עד אליכם.

להזמין או לבוא לקחת

אתר דיו אקספרס מעניק מגוון רחב של אפשרויות, כולל האפשרות לסוג של "טייק אוואי" בו הלקוח מגיע למשרדי החברה בתל אביב ויכול לקחת את הציוד עד אליו. כך, ניתן לחסוך את זמן המשלוח ולהחזיר את המדפסת לפעילות כמה שיותר מהר. כל עסק יודע שמדפסת שאינה מתפקדת, פוגעת במהלך השוטף של יום העבודה, במה שמתבטא בבזבוז זמן העובדים ובכסף שיורד לטימיון. לכן, חברה כמו דיו אקספרס היא כה חשובה, ומאפשרת מצב בו תמיד יש רזרבה לכל רכיב במדפסת, וזאת בזכות מערך המשלוחים היעיל של החברה. בלי ראש דיו מתאים, המדפסת אינה יכול לעבוד בצורה ראויה, ולבטח במצב בו צריך להדפיס בצבע. יש חשיבות גדולה של התאמת ראש הדיו המתאים אל המדפסת המתאימה, ובכך לקבל תוצאה אופטימלית שעושה את העבודה לאורך זמן.

החלק הדומיננטי במדפסת

ראש דיו הוא למעשה החלק הדומיננטי ביותר במדפסת והוא זה שמאפשר לה לעשות את עבודתה. מדובר גם ברכיב יחסית יקר, אך כזה שככל שהוא יותר איכותי, הוא מחזיק זמן רב יותר ובכך למעשה יוצר חיסכון. העלויות של המדפסות כיום הן יחסית שוליות, ולכן, עדיף להשקיע במדפסת איכותית ועמידה, לצד רכיבים ברמה גבוהה, על מנת להאריך את חייה של המדפסת ולייצר חיסכון שהוא כל כך חשוב לעסק. הרבה מאוד עסקים כיום מדפיסים מאות ואף אלפי דפים ביום, באיכות גבוהה ואפילו בצבע, וגם אנשים שעובדים מהבית מייצרים לא מעט ניירת. לכן, ההשקעה לטווח ארוך היא חשובה מאוד.

המותגים המובילים בשוק

בדיו אקספרס מציעים לאנשים כמה מהמותגים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק ההדפסה, וזאת על מנת לייצר איכות בלתי מתפשרת ברמת המוצר. כאמור, מוצר איכותי מצריך הוצאה ראשונית יקרה יותר, אך בהסתכלות קדימה, אלו מוצרים שיוצרים חיסכון מובנה, ותוצר טוב יותר של הדפסה. בדיו אקספרס עובדים עם מוצרים כמו דיו למדפסת HP דיו למדפסת hp 652 , דיו למדפסת hp 903xl , דיו למדפסת hp 650 ודגמים מובילים נוספים. בנוסף, בחברה מציעים גם טונר למדפסת ברדר מסוג טונר למדפסת ברדר 2700  , טונר למדפסת ברדר 7360 ועוד מספר רב של מוצרים משלימים שהופכים את המדפסות שלכם לטובות ועמידות יותר.

מעטפת מושלמת של שירותים

דיו אקספרס מציעה את ההווה והעתיד של עולם ההדפסה במקום אחד. ניתן למצוא את ראשי הדיו האיכותיים והטובים ביותר, לצד מוצרי הדפסת תלת מימד, שעתידים לשנות את עולם ההדפסה בשנים הקרובות. בדיו אקספרס דואגים לייצר מעטפת נכונה של שירות, וזה מתחיל באתר מצוין, ממשיך בשירות לקוחות טוב ובמוצרים שעוברים מבחנים איכות בתנאים מחמירים, לפני שהם נמכרים ללקוחות, ומסתיים במערך משלוחים יעיל מאוד, שמגיע לכל נקודה בארץ, אך שם דגש על אזורים בהם יש מקבץ גדול של עסקים, כמו זה בערים כמו תל אביב, חולון, רמת גן, גבעתיים וראשון לציון. כך, מצליח כל עסק, מכל סוג, לקבל את המענה הנכון ביותר לצרכי ההדפסה שלו, וזה נכון לעסקים של הרבה אנשים שעובדים עם מדפסות גדולות, וכן לאנשים פרטיים שמדפיסים בבית לצרכים פרטיים או לצרכי עבודה. דיו אקספרס הוא אתר שדואג שעסקים ואנשים פרטיים יוכלו להמשיך להדפיס בכל עת, ובאיכות גבוהה, וזאת בזכות מוצרים איכותיים, וביניהם ראשי דיו של כמה מהחברות הגדולות והמובילות בשוק ההדפסה העולמי.

 

ראש דיו

 

אולי יעניין אתכם גם : טונר למדפסת

מוצרים בעגלה הקניות
0