דיו למדפסת

צריכים דיו למדפסת ? בחרו יצרן או חפשו בראש האתר.

 

דיו למדפסת ברדר Brother
דיו למדפסת ברדר
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת HP
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת סמסונג
דיו למדפסת קנון
דיו למדפסת קנון

 

 

 

 

דיו למדפסת – חלק בלתי נפרד מהעבודה היום יומית

דיו למדפסת הוא נדבך בלתי נפרד מהעבודה המשרדית היום יומית של הרבה אנשים. ההדפסות הן עדיין רלוונטיות לכל מיני צרכים, ועם אותם טקסטים או שרטוטים, צריך לבצע עסקאות שהן לעיתים שוות הרבה מאוד כסף. אי אפשר לזלזל בנושא הדיו למדפסת, וגם אסור לתת למחסור בדיו לעצור את שטף העבודה הקיים. משרד מתפקד חייב לשים לב לצרכי הדיו שלו ולא להיתקע עם הדפסה דהויה או לא איכותית ברגע האמת, כאשר צריך להדפיס כמות גדולה וחשובה של מסמכים. אתר דיו אקספרס מספק את המענה המושלם, כולל שירות לקוחות טוב, זמינות, ומערך משלוחים יעיל שעובד בצורה מהירה. אתר דיו אקספרס עובד עם לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, ומספק מעטפת של שירותים העוזרת לעמוד ביעדי ההדפסה של החברה, בין אם מדובר באדם פרטי שעובד מהבית ובין אם מדובר בחברת ענק שמדפיסה עשרות אלפי דפים מדי חודש, וזקוקה לאיכות ודיוק בכל אחד ואחד מהם. היכולת לספק את השירות בצורה מהירה ואיכותית היא זו שמבדילה את דיו אקספרס מהמתחרים.

 

דיו למדפסת איכותי והיצע רחב

אתר דיו אקספרס מציע למכירה דיו למדפסת איכותי ומספק היצע רחב של דגמי דיו. המובילים ביניהם :

 

דיו למדפסת hp :

מבין כל תחומי העיסוק של חברת HP , אחד הבולטים הוא תחום המדפסות. דיו אקספרס משווקת דיו המתאים למדפסות HP השונות , בין הדגמים הבולטים :

דיו למדפסת hp 652 המתאים למדפסות hp 3635 , hp 3785, hp 4675 , hp 5275 ונוספות.
דיו למדפסת hp 6960דיו 903 המתאים גם למדפסות hp 6950 ו hp 6970.
דיו למדפסת hp 3830 – דיו 123 hp המתאים גם למדפסות hp 2630, hp 5220, hp 2130, hp 2620, hp 2632, hp 5255

באתר דיו אקספרס ניתן למצוא גם דגמים נוספים.

דיו למדפסת hp

 

 

 

דיו למדפסת קנון Canon :

pg-545 הוא דיו שחור ודיו 546 pg-546 הוא דיו צבעוני, אם אתם לא בטוחים מהו דגם הדיו המתאים למדפסת קנון שלכם, כשתבצעו חיפוש במנוע החיפוש באינטרנט לפי המושגים הבאים :

דיו למדפסת canon mx495
דיו למדפסת קנון mg2450
canon pixma mg2550s דיו

תראו שאלו הם שני דגמי הדיו המתאימים למדפסות mx495 , mg2450, mg2550 וגם mg2950 .

דיו למדפסת קנון

 

 

 

דיו למדפסת ברדר Brother :

כנראה שהגעתם לאתר דיו אקספרס מכיוון שחיפשתם באחד ממנועי החיפוש באינטרנט את אחד המושגים הבאים :

brother mfc-j480dw דיו – lc-223 המתאים גם למדפסות brother mfc-j680dw ו brother mfc-j4420dw .
דיו למדפסת ברדר mfc-j470dw המתאים למדפסת brother mfc-j4710dw .

נשמח להציע לכם דיו למדפסות אלו ונוספות.

דיו למדפסת ברדר

 

 

 

דיו למדפסת סמסונג Samsung :

מדפסות סמסונג הן מדפסות לייזר הפועלות על ידי טונר למדפסת סמסונג, באתר דיו אקספרס ניתן למצוא דגמים נפוצים של טונרים למדפסות סמסונג וגם דגמים נוספים הנפוצים פחות :

טונר למדפסת סמסונג 3870 הוא mlt-d203l המתאים גם למדפסת סמסונג 3820 , מדפסת סמסונג 4070 , מדפסת סמסונג 3370 ונוספות .
טונר למדפסת סמסונג m2020w הוא mlt-d111s המתאים גם למדפסות samsung xpress m2070fw וגם 2022 .
טונר למדפסת סמסונג 2620 הוא mlt-d115l המתאים גם למדפסת סמסונג 2670 ודגמי מדפסות סמסונג נוספות.

דיו למדפסת סמסונג

 

 

 

 

 

 

 

 

השינוי שעבר עולם המדפסות בשנים האחרונות הוא עצום, ולמרות המעבר לעולם דיגיטלי יותר, ידוע כי כאשר צריכים לחתום על עסקאות גדולות או להעביר מסמכים חשובים, העותקים הקשיחים הם אלו שנדרשים ואף מתבקשים על ידי הגורמים המוסמכים. המדפסות החדשות כיום עושות עבודה מדהימה בכל הנוגע לאפשרויות, לדיוק ולסימטריה, אם כי כדי לייצר את האיכות המתבקשת, יש צורך, כמובן, בדיו איכותי. עבודה עם דיו איכותי למדפסת תביא לתוצאה הרצויה, ולכן, חשוב לייצר מערך נוח, זמין וקל, אשר מספק לעסק את הדיו במהירות וביעילות על מנת שיוכל להמשיך בשגרה שלו.

ביקורת איכות קפדנית

המערך הנוח והאיכותי ביותר בתחום של דיו למדפסות נמצא באתר דיו אקספרס. באתר ניתן להזמין דיו למדפסת המתאים למגוון מדפסות, ולקבל אותו בזמן אספקה מהיר במיוחד, עד לפתח העסק. אתר דיו אקספרס מתמחה ביבוא, שיווק והפצה של דיו איכותי, טונר למדפסת ומוצרי דפוס נוספים, אשר עומד בתקנים המחמירים ביותר ועובר ביקורת איכות קפדנית לפני המשלוח ללקוח. בדיו אקספרס מאמינים במעטפת שירות יוצאת דופן, שכוללת גם שירות לקוחות קשוב ונכון לעזור, איכות גבוהה מאוד של מוצרים ועמידה בזמנים ובהתחייבויות שנקבעו מול הלקוחות. 

קומפקטיות ומתאימות למשרד ולבית

דיו למדפסת הוא אינו עוד מוצר משרדי לו אפשר לחכות ימים ארוכים, שכן כל משרד משתמש במדפסות שלו באופן עקבי ושוטף. משלוח מהיר של דיו הוא אלמנט חשוב מאוד, כדי שהשגרה המקצועית היום יומית בתוך המשרד (או הבית) תוכל להימשך. יש הרבה משרדים שעובדים עם מדפסות הכוללות גם סורקים ומכונות שכפול, ולכן, מדפסת תקולה מפריעה גם לאלמנטים אחרים בעבודה, ויש להחזיר אותה לפעילות במהרה. יש כיום הרבה סוגים של מדפסות כמו מדפסות לייזר ומדפסות תלת מימד, אם כי המדפסות העובדות עם דיו הן עדיין השכיחות ביותר, לאור העובדה שהן פרקטיות ועובדות טוב יותר עם צבע. הן כיום קומפקטיות יותר ומתאימות הן לשימוש אישי במשרד או בבית, והן לשימוש משרדי של כמה עשרות אנשים.

דיו למדפסת

הדפסה ברמה אופטימלית

התוכן של ההדפסות כיום גם הוא עבר שדרוג ומעבר למסמכים עם טקסט כתוב, לעיתים יש גם צורך בהדפסות מורכבות של שרטוטים, איורים או ציורים. המדפסות החדישות זקוקות לדיו טוב כדי לעשות את העבודה שלהן על הצד הטוב ביותר, ולכן, חשוב לעמוד על טיב המוצר ולהזמין את הדיו הכי טוב שאפשר. בדיו אקספרס מייבאים רק את הטוב ביותר, ומספקים למשרדים מוצר שאין שני לו, תוך כדי מתן שירות יוצא דופן. בדיו אקספרס מאפשרים לכל אחד להדפיס את החומר הנדרש לו ברמה האופטימלית, וזה כלל לא משנה עם איזה סוג של מדפסת הוא עובד. לדיו אקספרס יש את המענה הטוב ביותר בתחום הדיו, אך גם בתחום הטונרים והמוצרים המשלימים.

מגוון עצום של מוצרים

בדיו אקספרס תוכלו למצוא מגוון עצום של מדפסות מכל מיני סוגים, אשר מתאימים לצרכים השונים של כלל הלקוחות של החברה. בחירת המדפסת הנכונה היא קריטית לעבודה השוטפת ולכן, כאשר בוחרים במדפסת דיו רגילה על פני מדפסת לייזר המצריכה טונר למדפסת, צריך להבין שהפקטור של דיו זמין הוא חשוב מאוד. המדפסות האיכותיות מתריעות בפני המשתמש על הזמן בו יצטרך להחליף את הדיו או הטונר ולכן, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, להבין את הוראות השימוש ולדעת לעבוד עם חברה אשר תספק את הדיו האיכותי ביותר ללא דיחוי. שירות מיידי הוא קריטי בנושאים הללו, במיוחד כאשר עומדים בפני הדפסה גדולה וצריכים איכות ואחידות לאורך כל דפי המסמך.

לעמוד בסטנדרטים

משרד אשר לא שם דגש על איכות ההדפסה שלו, ידפיס דפים דהויים ולא מרשימים, במה שלא נראה טוב בעיני לקוחות וקולגות. הדפסה אחידה של מסמכים בכל גודל שהוא, ובכל צבע שהוא, צריכה להיות הסטנדרט כיום. כאשר בוחרים בדיו לא איכותי מספיק, או מתמהמהים עם ההזמנות, מקבלים תוצר שהוא אינו נכון ואינו ראוי בעולם העסקי של היום. גם כאשר עובדים מהבית ורוצים להגיש עבודה אקדמית, צריך לדאוג לכל אספקט שהוא מסביב לתוכן – הדפסה מדויקת, עטיפה וכו'. לכן, שירות של דיו למדפסת אשר נותן את הערך המוסף, יכול להיות יקר מפז לחברות רבות וגם לאנשים פרטיים הזקוקים להדפסות איכותיות מהבית.

 

 

אנו עומדים לרשותכם לכל שאלה, קנייה מהנה .

אולי יעניין אתכם גם : מדפסת תלת מימד

 

מוצרים בעגלה הקניות
0